Vaillant Kombi

bursa immergas kombi servisi
İmmergass Kombi
Eylül 28, 2017
bursa viessmann kombi servisi
Viessmann Kombi
Eylül 28, 2017

Vaillant Kombi

bursa vaillant kombi servisi

bursa vaillant kombi servisi

Vaillant Kombi

bursa vaillant kombi servisi

bursa vaillant kombi servisi

Kombiler doğalgaz ile bireysel ısınma olanağı sağlayan ve ısıtma sistemleri içerisinde en fazla konfor getiren cihazlardır. Doğalgazın temiz olması ile kombilerde sessiz ve kaliteli bir ısınma gerçekleşmesinin yanı sıra ayrıca su ısıtmayı da sağlaması ayrı cihazları kullanmaya da gerek bırakmamıştır.

Kombi markaları Türkiye’de yerli ve yabancı birçok modeliyle tüketiciye hitap ederken ayrıca farklı özellikler taşıması ile daha lüks kullanım imkanı yaratmaktadır. Önemli markalardan olan Vaillant uzun yıllardır deneyim sahibi olmanın verdiği kalite ve güvenle tercih edilen markalardan olan Vaillant kombiler yoğuşmalı ve konvansiyonel modelleri ile tercih edilebilir.

Sessiz çalışma özelliği bulunan kombilerde ayrıca enerji tasarrufu sağlayan sistemi ve ısı verimliliğini artırıcı özellikleri de tüketiciye ekstra avantaj sunmaktadır. Kombilerde yer alan işlevsel özellikler genel olarak aynı olmasına rağmen sadece kullanım açısından artı değer katılan modellerle daha teknik olarak geliştirilmiştir.

Vaillant markası 1874 yılında Almanya’da kurulmuş ve yıllar içerisinde dünyanın birçok ülkesinde üretim yapılarak gelişimi sağlanmıştır. Türkiye’de ise 1992 yılında yabancı sermayeli olarak kurulan marka; İstanbul’da faaliyet gösterirken daha sonra bölge müdürlükleri, bayilikleri ve servis ağları ile ülkede tanınır hale gelmiştir.

Vaillant kombilerin Türkiye genelinde servis ağlarının olması her hangi bir sorun oluşmasında çözüm getirerek kullanıcıyı mağdur etmeden iyi bir hizmet sunulmaktadır. Vaillant kombilerin uzun yıllar kullanımını sağlamak üzere yıllık bakımları yapılmalıdır. Ayrıca peteklerle bağlantılı çalışmaları nedeni ile peteklerin de temizliği mutlaka yerine getirilmelidir.

Kombi alırken ya da kurulum için mutlaka bir kombi servisi ile irtibat kurmak ve ona göre karar vererek hareket etmek uzun yıllar sorun yaşamadan kullanmaya olanak tanıyacaktır.

Vaillant kombiler ve diğer marka kombiler için Bursa ve çevre ilçelerinde hizmet veren Bursa servisimiz siz değerli kullanıcıların kombilerinde herhangi bir sorun yaşanması halinde tamir ve bakımını sunarken ayrıca kombi konusunda destek olarak kurulumda da sertifikalı teknik servis ekibimizle hizmet vermekteyiz. İletişim hattımızdan ya da web sitemizden bize ulaşarak talepte bulunabilir ve garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz.