ECA Kombi

bursa demirdokum kombi servisi
Demirdöküm Kombi
Eylül 28, 2017
bursa ferroli kombi servisi
Ferroli Kombi
Eylül 28, 2017

ECA Kombi

bursa eca kombi servisi

bursa eca kombi servisi

E.C.A Kombi

bursa eca kombi servisi

bursa eca kombi servisi

Uzun yıllardır ısıtma ve soğutma sistemlerindeki ürün markaları arasında önemli bir isme sahip olan E.C.A markası kombiler ile de yine tercih edilen markalardan birisidir. E.C.A kombi modelleri farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Yoğuşmalı ve konvansiyonel çeşitlerinde farklı özelliklere sahip modelleri ile tercih edilen markalardandır.

Sessiz çalışma özelliği bulunan modelleri ayrıca ısı verimliliği açısından hayli önemli etki yaratır. Isı tasarrufu da artıları arasında yer alan E.C.A kombiler servis ağları ve bayilikleri ile ülkenin her yerinde hizmet vermektedir.

Kombi kullanımı artık doğalgazın birçok kente ulaşması ile tercih edilen konforlu ısıtma ve ısınma sistemleri arasında yer almıştır. Kombiler ısı dağılımını sağlayan kazanlardır. Peteklere dağılan ısı ile tüm odalar aynı şekilde ısınır. Bu da ortamın daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşma sahip olmasında etkendir. Tüm kombi markalarında işlevsellik aynı şekildedir ancak bazı teknik özellikler gelişmiş olarak bulunabilir.

Kombi tercihi için öncelikle kombinin kullanılacağı alan ve kullanım şekli önem taşımaktadır. Nasıl bir tercih gerekeceği konusunda kombi servislerinden yardım alınarak detaylarına göre hareket etmek akıllıca olacaktır.

E.C.A kombilerde her türlü donanım mevcuttur ve ekonomik modelleri ile de tercih edilmesine olanak sağlar. Yalnız kombi kullanımının uzun süreli olmasını sağlamak amacıyla bakım ve temizlik düzenli bir şekilde servisler tarafından yapılmalıdır. Böylece ısınmanın daha kaliteli ve eşit olması sağlanacaktır. Peteklerde kombilerin tasarruflu çalışmasına etken olacak temizliği sağlanarak kullanılmalıdır.

E.C.A markası 1955 yılında Elginkan topluluğu olarak kurulmuştur. Armatür, karo, sağlık gereçleri, banyo küvetleri ve banyo mobilyalarının yanı sıra ısıtma ve soğutma ürünleri ile de tanınan ve güvenilir bir maka olarak uzun senelerdir sektörde yer almaktadır.

E.C.A kombilerinizin kurulum aşamasının yanı sıra bakım ve sorun olması halinde onarımı için Bursa servisimizi arayabilirsiniz. Bursa merkez başta olmak üzere Nilüfer, Fsm, Osmangazi, Yıldırım, İhsaniye, Balat, Kestel, Görükle, Özlüce, Demirtaş, Mudanya gibi ilçelere de servis hizmetini garantili ve uygun fiyata sağlamaktayız. İşinin ehli teknik ekibimiz sizlere her konuda gerekli bilgiyi vererek hizmet sunmaktadır.