Bosch Kombi

bursa beko kombi servisi
Beko Kombi
Eylül 23, 2017
bursa-buderus-kombi-servisi
Buderus Kombi
Eylül 28, 2017

Bosch Kombi

bursa bosch kombi servisi

bursa bosch kombi servisi

Bosch Kombi

Isınmak için artık kombilerden daha rahatı ve konforlusu yok! Doğalgaz ile çalışan ve ısınmanın yanı sıra sıcak su kullanımı da sağlayan kombiler farklı çeşitleri ve markaların belli modelleri ile kullanılmaktadır. Yoğuşmalı, hermetik ve bacalı olmak üzere üç çeşide sahip kombiler ortamlara ve kullanılan alanlara göre duvara monte edilmek suretiyle işlevini görür. Peteklere sıcak su akışını sağlayan bu cihazlar teknik olarak farklı özelliklere sahip modelleri ile dikkatleri çekmektedir.

Kombiler birçok beyaz eşya firmasının artık son dönemlerde farklı modellerle tüketiciye sunduğu seçenekleri ile hayli kullanışlıdır. Bosch kombilerde yoğuşmalı ve konvansiyel çeşitleriyle tercih edilen markalar arasındadır. Beyaz eşya konusunda hayli başarılı ve kaliteli ürünler sunan Bosch; 1886 yılında kurulmuş ve 1972 yılından bu yan Türkiye’de distribütörlüğü ile kısa sürede aranılan markalar arasında yerini almıştır.

Bosch marka kombilerde emniyet sistemi, sessiz çalışma ve verimli ısı dağılımı gibi artı özelliklerinin yanı sıra uzun yıl kullanma garantisi de bulunmaktadır. Modeline göre farklı fiyat seçeneklerine sahip olan Bosch kombilerin hangi modeli kullanım alanınıza uygundur; bu konuda kombi servislerinden detaylı bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Kombi markalarını tercih etmeden öncesinde geniş bir piyasa araştırması yapmanız önemlidir. Çünkü kombilerin özellikleri ve kullanım şekli bulunduğunuz mekâna uygunluğu ile daha fazla konfor sağlayacaktır.

Kombilerin uzun yıllar kullanılması için bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Ayrıca kombilerin ısı dağılımını sağlayan peteklerde aynı şekilde bakım ile daha verimli ve tasarruflu ısınma olanağı sunacaktır. Isınmada hayli ekonomik olan kombilerin ayrıca emniyet açısından sorun yaratmayan teknik donanımı bulunmaktadır.

Bosch kombiler ve diğer marka kombileriniz ile ilgili her türlü bakım, kurulum ve tamir gereksinimlerinize cevap veren Bursa servis firmamız sizlere bir telefonla ulaşabileceğiniz kadar yakındır. Bursa merkeziyle beraber Görükle, Özlüce, Yıldırım, Balat, Kestel, İhsaniye, Mudanya, Nilüfer, Ovaakça, Demirtaş, Fsm ve Osmangazi yani tüm ilçelerde servis olanağımız bulunmaktadır.

Sertifikalı usta ekibimiz yerinde servisle sizleri bilgilendirerek gerekli olan uygulamayı sağlamaktadır. Garantili ve kalite hizmetimiz için bizleri arayarak ihtiyacınız dâhilinde talep de bulunabilirsiniz.