Beko Kombi

bursa baymak kombi servisi
Baymak Kombi
Eylül 23, 2017
bursa bosch kombi servisi
Bosch Kombi
Eylül 23, 2017

Beko Kombi

bursa beko kombi servisi

bursa beko kombi servisi

Beko Kombi

Doğalgazın ülkemizde artık seri bir şekilde yaygınlaşması ile kombili sisteme geçilerek ısınmada daha konforlu ortamlarda yaşama olanağı artmaktadır. Kombilerin yenilenen son teknolojik özellikleri sayesinde de eve gitmeden evi ısıtma şansı da önemli bir ayrıntıdır. Birçok kombi markası her geçen gün yeni modeller ile rakipleriyle yarışır durumdadır.

Beko kombilerde markasının hakkını veren birçok avantajlı özelliği ile tercih edilen önemli markalar arasında yerini almıştır. Bir dünya markası olması Beko markasının güven yaratmasında oldukça etkendir. Hermetik ve yoğuşmalı kombi modelleri ile Beko kombiler farklı seçeneklerini de tüketiciye sunmaktadır. Sessiz çalışan, ısı verimliliği yüksek olan ve daha birçok olumlu özelliği ile Beko kombiler gönül rahatlığıyla seçilecek markalar arasındadır. Uzun yıllar garantisi olan Beko kombilerin daha fazla dayanması ve kalitesini koruması açısından yıl içerisinde bakımının yapılması gereklidir.

Beko markası 1983 yılında faaliyetine başlayan bir Koç Holding kuruluşudur. Dünyaya yayılan birçok farklı ürün seçeneği ile güven taşıyarak gelişmiş ve ilerlemiştir. Artık Arçelik ile aynı şirket bünyesinde üretilmektedir. Ülkenin her yerinde Beko servis ve bayiliklerini bulmak mümkündür. Her açıdan güçlü ve güvenilir bir marka olma özelliğini taşıyan Beko; bu sayede tüketiciden olumlu eleştiriler almaktadır.

Kombiler pratik, kolay kullanılabilen ve duvara monte edilen kazanlardır. Doğalgaz veya LPG ile çalışırlar. Peteklere sıcak suyun dağıtılması ile ortam ısınır. Ayrıca sıcak su kombiler sayesinde daima vardır. Bacalı,  hermetik ve yoğuşmalı olarak üç çeşit kombi bulunur. Çalışma ve atık gazı atma şekline göre işlerler. Kombi alımında bu konu hakkında servis sağlayıcılarından yardım almak önemlidir. Hangi tip kombinin mekâna ve kullanım alanına uygun olup olmayacağı durumuna göre belirlenir.

Beko kombilerinizle ilgili kurulum, bakım ve onarım gereksiniminiz için Bursa servis firmamızdan faydalanabilirsiniz. Sertifikalı teknik ekibimizle yerinde petek temizliği de dâhil olmak üzere hizmet sunuyoruz. Beko kombilerin ve peteklerin yıllık periyodik bakımları ve ayrıca arızaların giderilmesi gibi her hangi bir sorunda iletişim numaralarımızdan arayarak bilgi alabilir ya da yardım talep edebilirsiniz. (Bursa ve Nilüfer, Yıldırım, Kestel, Osmangazi, Fsm, İhsaniye, Balat, Özlüce, Görükle ve Göksu gibi ilçelere servimiz mevcuttur.)