Arçelik Kombi

Alarko Kombi
Eylül 23, 2017
bursa ariston kombi servisi
Ariston Kombi
Eylül 23, 2017

Arçelik Kombi

bursa arcelik kombi servisi

bursa arcelik kombi servisi

Arçelik Kombi

Kombi ile ısınma ve su ısıtmanın artık çok daha kaliteli bir yaşam sunması, zamanla ülkenin her köşesine döşenen doğalgaz boru hatlarıyla gazın ulaşması ile daha tercih edilir hale gelmiştir. Bu sayede kombilerde de her geçen gün yeni teknolojik gelişimler artmış ve bu sayede daha konforlu ısınma gerçekleşmiştir.

Dünya markalarından olan Arçelik kombiler de yeni teknolojik gelişimleri içerisinde barındıran oldukça kaliteli ürünlerdir. Yoğuşmalı ve konvansiyonel olarak birçok farklı model kombiler ile daha verimli ısınma ve ısıtma sağlanırken ayrıca dayanıklı ve garantili özelliği ile uzun yıllar kullanabilme olanağı taşır.

Kombiler ev ve işyerlerine duvarlara monte dilerek kullanılır ve ısı dağılımını petekler yardımı ile sağlar. Bu nedenle kombi ve peteklerin bakımı daha tasarruflu yakıt kullanmak için düzenli olarak kışa ve yaza girerken yaptırılmalıdır. Arçelik kombiler servis ağları ve bayilikleri ile Türkiye’nin her yerinden kolayca ulaşabilecek şekildedir.

Arçelik kombilerin hangi modelini tercih edecekseniz bu konuda mutlaka bir kombi servisinden yardım almalısınız. Çünkü ev veya işyerlerine monte edilecek kombilerin alana ve kullanım özelliğine göre detaylı olarak araştırılması gereklidir. Bu sayede daha verimli ısınma gerçekleşecektir.

Bir Koç Holding kuruluşu olan Arçelik markası 1955 yılında kurulmuştur. Daha çok beyaz eşya ve elektronik aletler üzerine adı bilinen markanın ayrıca ısıtma ve soğutma ürünleri de kaliteli olarak üretilir. Beko markasını da satın alan Arçelik; her açıdan memnun edici bir marka olarak tercih edilir.

Sessiz çalışan, ısı verimliliği yüksek, enerji tasarrufu sağlayan ve teknik özellikler açısından son derece kullanışlı olan Arçelik kombiler hayli dikkat çekicidir.

Kombilerin markası ne olursa olsun belli zaman sonra her eşyada olduğu gibi sorun yaratması kaçınılmazdır. Böyle durumlarda iyi bir servis sağlayıcısı ile gerekli işlemler yapılmalıdır.

Arçelik kombilerinizin kurulumu, onarımı ve bakımı ile ilgili her türlü ihtiyacınızda sizlere hizmet veren Bursa servisi; kombi konusunda teknik bilgilere sahip bir ekip ile hareket eder. Sertifikalı ustalarımız yerinde hizmet verir. Bursa ve çevre ilçelerden firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak gerekli durumda hizmetimizi talep edebilirsiniz.