Alarko Kombi

Airfel (Daikin) Kombi
Eylül 23, 2017
bursa arcelik kombi servisi
Arçelik Kombi
Eylül 23, 2017

Alarko Kombi

bursa alarko kombi servisi

Alarko Kombi

Isıtma sistemleri her geçen gün konforlu yaşamı da beraberinde getirecek şekilde teknolojik açıdan kolaylıklar getirilerek daha da pratikleşiyor. Kombiler özellikle doğalgazla kullanılması açısından hem temiz bir atmosfer sağlıyor hem de daha evinize gelmeden evinizin ısınmasını sağlayacak teknik özellikler de içeriyor.

Isıtma sistemlerinden olan kombilerin en eski markalarından olan Alarko kombiler; birçok açıdan yenilikleri de bünyesinde taşıyarak son sistem ürünlerle yine tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Yerli bir marka olması ve kalite açısından da ünlü yabancı markaları aratmaması en önemli özelliği!

1954 yılında kurulan ve Üzeyir Garih ile İshak Alanton’un ortaklığı ile ortaya çıkan Alarko markası ısıtma ve soğutma sistemlerini içeren ürünleri ile İstanbul’da faaliyete başlamıştır. Endüstriyel imalat alanında, klima, ısıtma ve soğutma ile ilgili teknik olarak önemli atılımlara imza atmıştır. Ayrıca bir dünya markası olan Carrier markasını da satın alarak gelişimini sürdürmektedir.

Alarko kombiler yoğuşmalı ve konvansiyonel modelleri içeren ürün yelpazesi ile oldukça gelişmiş teknik özellikler taşımaktadır. Büyük bir şirket olması bayilikleri ve servis ağlarıyla da ortaya çıkmaktadır.

Emniyet açısından pek çok özellik taşıyan Alarko kombiler de yakıt tasarrufu, yüksek ısı verimi gibi artılarda tercih edilmesinde etkendir.

Kombi almadan öncesinde mutlaka servis sağlayıcıları ile görüşmeli ve hangi mekâna kullanım sağlanacaksa bir çalışma sonucunda karar verilmelidir. Böylece her açıdan daha verimli bir kullanım ile konforunuz artacaktır.

Kombi kullanımının ayrıca peteklerle bağlantılı olarak ısının devir daim etmesini sağlaması açısından her iki ürünün düzenli bir şekilde yıllık periyodik bakımları sağlanmalıdır. Böylece hem yakıt açısından tasarruf edilebilecek hem de uzun ömürlü kullanma şansı elde olacaktır.

Alarko kombileriniz ve diğer marka kombileriniz ile ilgili kurulum, bakım ve onarım için Bursa servis firmamızı arayabilir uygun fiyata sunduğumuz hizmetimizi değerlendirebilirsiniz. Bursa merkez haricinde Mudanya, Görükle, Balat, Özlüce, Kestel, Nilüfer, Yıldırım, Osmangazi, Fsm, Ovaakca, Demirtaş ve Gürsu ilçelerinde kombilerinize yerinde garantili olarak uygulama sağlanmaktadır. Sertifikalı ekibimizle hızlı ve kısa sürede çözüm üreterek hizmet vermekteyiz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.