Airfel (Daikin) Kombi

Alarko Kombi
Eylül 23, 2017

Airfel (Daikin) Kombi

Airfel (Daikin) Kombi

Kombilerin artık konforlu ısınma ortamları için en önemli cihazlar haline gelmesi; sektörde birçok markanın da kombi üretimi ve teknolojik gelişmeleri kapsayan modelleri ile müşteriye hitap etmesi anlamına geliyor. Ünlü yabancı kombi markalarının yanı sıra yerli pek çok marka da bu üretimde en iyiyi sunmayı amaçlarken sektörde tercih edilme oranını da artırıyor.

Airfel markası sektörde uzun yıllardır ısıtma sistemlerinin yanı sıra iklimle ürünleri ile de hayli adından söz ettiren bir marka olarak yer almıştır. Daikin markasını da satın alarak bünyesine ekleyen Airfel; kombiler de oldukça kaliteli üretim sağlayarak tercih edilen bir ürün olmuştur.

Kombiler bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olarak üç çeşitten oluşur. Kullanım şekline ve atık gazı dışarı atma tekniğine göre farklılık gösteren bu kombiler evlerde ya da işyerlerinde uygunluğuna göre seçilerek monte edilir ve kullanıma sunulur.

Sakarya fabrikalarında 1978 yılından bu yana üretimi yapılan Airfel; ayrıca Daikin markalı kombileri de bu fabrikada üretir. Distribütör olarak uzun senelerdir birçok ilde de bölge müdürlükleri olan Airfel; kombiler de oldukça kaliteli ve kullanışlı modelleriyle dikkat çekmektedir. Hermetik ve yoğuşmalı kombileri ile yüksek kapasiteye sahip bir ısınma sunan Airfel kombiler ayrıca fiyat olarak da oldukça uygundur.

Her kombide olduğu gibi Airfel kombi kullanıcıları; uzun süre verim almak ve kaliteli ekonomik bir ısınma gerçekleşmesi için mutlaka kombi ve petek bakımlarını yıl içerisinde en az bir kere yaptırmalıdır. Böylece konforlu ve tasarruflu ısınma sağlanacaktır.

Kombi almadan önce kullanılacak alan ve model araştırılmalıdır. Bu konuda kombi servisleri sizlere yeterli bilgiyi vererek yönlendirebilir. Bu açıdan herhangi bir kombi servisi değil bu konuda yeterli sertifikaya sahip işin uzmanı firmalarla bağlantı kurmanız önem taşır.

Bursa ve çevre ilçelerinde hizmet veren Bursa servis firmamız; siz değerli kombi kullanıcılarının her türlü kombi kurulum, bakım ve onarım gereksinimlerini garantili ve sertifikalı ekip aracılığıyla karşılamaktadır. Uygun kombi servisimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak randevu alabilir ve garantili servisimizi tercih edebilirsiniz.